Jan Holeček - Zimní nálada Prahy od Křižovníků

Akvarel, 46x59 cm. Signováno vpravo dole Jan Holeček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jan Holeček
84853. Zimní nálada Prahy od Křižovníků
Dražba ukončena:09.10.2022 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč