Olej na kartonu, 49x70 cm. Signováno vpravo dole J. Holeček. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 79 cm
o autorovi: 1902 – 1953 Malíř krajinář, akvarelista, též autor kreseb s pražskými motivy.