Jan Holeček - Konvolut 2 prací- Hrady

Nejdelší strana: 44 cm

2x akvarel. 30x21 cm, 27x19 cm. 1x signováno Jan Holeček, 1x nesignováno. 2x rám, psaparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1902 – 1953
Malíř krajinář, akvarelista, též autor kreseb s pražskými motivy.

92067. Konvolut 2 prací- Hrady
Dražba ukončena:12.03.2023 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.03.2023 19:40:26 12315