Olej na kartonu, 71x100 cm. Signováno vlevo dole J. Havránek 1943. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1906 - 1985 Narodil se v Kolíně. Studoval soukromě u prof. Rubeše. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a malbě zátiší.