Jan Havránek - Rok 1939 v českém pohraničí

Olej na kartonu, 71x100 cm. Signováno vlevo dole J. Havránek 1943. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1906 - 1985
Narodil se v Kolíně. Studoval soukromě u prof. Rubeše. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a malbě zátiší.

Jan Havránek
71720. Rok 1939 v českém pohraničí
Dražba ukončena:27.01.2022 20:49:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč