Jan Havlík - Žulové hlavy

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole Havlík. Olištováno.

Pozn.: Malba poškozena. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

21567. Žulové hlavy
Dražba ukončena:28.06.2018 21:19:15
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:13 000 Kč