Jan Havlík - Zrození planetky

Olej na plátně, 100x95 cm. Signováno vpravo dole Havlík 92. Olištováno.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

28901. Zrození planetky
Dražba ukončena:27.02.2019 21:05:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč