Jan Havlík - Zima

Olej na plátně, 33x46 cm. Signováno vlevo dole Havlík. Rámováno.

Pozn.: Obraz vznikl V Jižních Čechách kolem roku 1940 a byl vždy v majetku rodiny autora.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

107260. Zima
Dražba ukončena:14.12.2023 22:36:44
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč