Jan Havlík - Vodní svět

Olej na malířské desce, 65x65 cm. Signováno vpravo dole Havlík 82. Olištováno.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

23686. Vodní svět
Dražba ukončena:31.10.2018 21:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč