Jan Havlík - Vesnický rybník

Olej na kartonu, 49x35 cm. Signováno vlevo dole Havlík. Rám.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

23910. Vesnický rybník
Dražba ukončena:01.11.2018 20:29:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 600 Kč