Jan Havlík - Usínající alpinum VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 100x81 cm. Signováno vpravo dole Havlík. Rámováno.

Pozn.: Na zadní straně rámu autorský štítek s podpisem a vročením. Na zadní straně plátna vlevo nahoře signováno Havlík 1973. Obraz je zasazen do masivního autorského rámu zdobeného barevnými linkami a malbou. Tento obraz pochází ze třicetiletého obrazového cyklu "Skalky" (1964-1994). Pod názvem "Červený obraz" byl v r. 1991 vystaven v Mostecké 6, bývalé pražské galerii Victoria, v r. 1992 na autorské výstavě v zámku Blatná a v r. 1998 na autorově retrospektivní výstavě v galerii zámku Žirovnice. Dílo je katalogizováno a pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

45209. Usínající alpinum VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:27.05.2020 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč