Jan Havlík - Tučňák

Olej na plátně, 93x67 cm. Signováno vpravo dole Havlík 90. Olištováno.

Pozn.: Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

22577. Tučňák
Dražba ukončena:27.09.2018 18:04:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:20 000 Kč