Jan Havlík - Studie k obrazovému cyklu ''Kořeny''

Olej na sololitu, 35x30 cm. Signováno vlevo dole J. Havlík. Rámováno.

Pozn.: Autorský rám. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

46366. Studie k obrazovému cyklu ''Kořeny''
Dražba ukončena:24.06.2020 22:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč