Kombinovaná technika, 88x95 cm. Signováno vlevo dole Havlík 89. Rámováno.
Pozn.: Informel-tato velkoformátová olejomalba je provedena kombinovanou technikou.Jedná se o druhou verzi stejného obrazu.První z r. 1987 byla určena pro stálou expozici autorových obrazů do zámku Žirovnice, která je přístupná veřejnosti od roku 1992 ve dvou sálech galerie, která nese jméno Jana Havlíka. Obraz který je předmětem této aukce je v původní autorské liště a byl až do roku 2020 v majetku rodiny autora.
Nejdelší strana: 98 cm
o autorovi: 1915 - 1995
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.