Jan Havlík - Srpen 1968

Olej na plátně, 44x64 cm. Signováno vlevo dole Havlík. Nerámováno.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

62456. Srpen 1968
Dražba ukončena:28.07.2021 22:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč