Jan Havlík - Rybářský hoch

Olej na plátně, 80x66 cm. Signováno vpravo dole Havlík 1940. Nerámováno.

Pozn.: Rok 1940. Obraz z raného období, je majetkem rodiny autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

43933. Rybářský hoch
Dražba ukončena:30.04.2020 20:34:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč