Olej na plátně, 92x87 cm. Signováno vlevo dole Havlík 88. Olištováno.
Pozn.: Tato expresivní strukturální abstrakce (informel) existuje celkem v pěti stejnojmenných verzích, které vznikly v průběhu dvou let (1988 - 89). První z nich je součástí stálé expozice Galerie Jana Havlika na zámku v Žizovnici. Verze z r. 1989 je v soukromé sbírce v USA. Třetí má ve své sbírce galeristka E - galerie. Mimo výše uvedených existuje ještě jedna maloformátová verze, která je majetkem rodiny autora, stejně jako obraz nabízený v této aukci. Jedná se o galerijní obraz v původním bezvadném stavu.
o autorovi: 1915 - 1995
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.