Jan Havlík - Při práci

Kombinovaná technika na papíře, 90x60 cm. Signováno vpravo dole Havlík 49. Volný list.

Stav: Papír poškozen.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

89294. Při práci
Dražba ukončena:29.01.2023 20:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč