Jan Havlík - Portrét chlapce v čepici

Olej na plátně, 50x42 cm. Signováno vpravo nahoře Havlík. Nerámováno.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

62278. Portrét chlapce v čepici
Dražba ukončena:28.07.2021 19:12:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč