Jan Havlík - Kytice

Nejdelší strana: 105 cm

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Havlík 90. Olištováno.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

108474. Kytice
Dražba ukončena:01.02.2024 21:20:33
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč