Jan Havlík - Kyklop

Nejdelší strana: 45 cm

Kombinovaná technika, 43x37 cm. Signováno vpravo dole Havlík. Olištováno.

Pozn.: Plátno místy vybouleno. Vzadu signováno Havlík 1963. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti Jana Havlíka.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

123668. Kyklop
Dražba ukončena:26.09.2024 21:58:47
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč