Jan Havlík - Květy země

Kombinovaná technika, 33x25 cm. Signováno vpravo dole Havlík 89. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

29249. Květy země
Dražba ukončena:28.02.2019 22:05:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč