Jan Havlík - Konvolut 6 studií ženských aktů

Kresby, 42x30 cm. 1x signováno Havlík 47. Volné listy.

Pozn.: Některé listy mírně poškozeny. Studie z roku 1947 z dob pařížských studií. Pochází z pozůstalosti autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

55885. Konvolut 6 studií ženských aktů
Dražba ukončena:10.02.2021 22:08:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč