Jan Havlík - Konvolut 6 prací

3x akvarel (studie z roku 1960 k obrazu "Kohoutí zápas", obraz byl vydražen zde v roce 2019, p.č. 36818),
3x skici apokalypt. jezdce k obrazu "Apokalypsa",
3x 62x45 cm a 3x 45x62 cm. Všechny signovány. Volné listy.

pozn.: Díla pocházejí přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

53605. Konvolut 6 prací
Dražba ukončena:16.12.2020 22:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč