Jan Havlík - Konvolut 4 prací

Kresby, akvarely, od 22x28 cm do 45x60 cm. Signovány. Volné listy.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

307016. Konvolut 4 prací
Dražba ukončena:20.12.2020 20:12:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč