Jan Havlík - Konvolut 20 kreseb a akvarelů

Různé techniky, od 21x30 do 40x60 cm. Signovány. Volné listy, některé paspartovány.

Pozn.: Některé listy mírně poškozeny. Pochází z pozůstalosti autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

55891. Konvolut 20 kreseb a akvarelů
Dražba ukončena:10.02.2021 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč