Jan Havlík - Konvolut 20 kreseb a akvarelů

Kresby, akvarely, od 15x29 cm do 25x73 cm. Všechny signovány. Volné listy.

pozn.: Díla pocházejí přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

53610. Konvolut 20 kreseb a akvarelů
Dražba ukončena:17.12.2020 19:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč