Jan Havlík - Kompozice v červené

Plakátové barvy na kartonu, 90x60 cm. Signováno vpravo dole Havlík 61. Rámováno.

Stav: Karton zvlněn.

Pozn.: Tato Geometrická kompozice dvou figur, znázorňující matku s dítětem, vznikla v zimě r. 1961, během návštěv grafika a malířova dlouholetého přítele J. Windsora (žák Fr. Tichého a autor původního znaku Pražského metra). Obraz byl inspirován jeho tvorbou a byl malován v jeho vinohradském ateliéru plakátovými barvami. Obraz má autorský rám a pochází přímo z majetku rodiny Jana Havlíka.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

70270. Kompozice v červené
Dražba ukončena:16.12.2021 23:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč