Jan Havlík - Kohoutí zápas

Olej na plátně, 96x130 cm. Signováno vlevo dole Havlík 60. Rám.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Jana Havlíka.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

36818. Kohoutí zápas
Dražba ukončena:31.10.2019 21:50:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč