Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Havlík. Nerámováno.
Pozn.: Signatura je také na zadní str. plátna, kde je vedle podpisu i vročení- obraz vznikl v roce 1972.Tento obraz existuje celkem ve 4 variantách stejného formátu, které vznikly v průběhu jednoho roku ( v r. 1972). První z nich, s názvem “Fantaskní karneval” je od roku 1992 součástí stálé obr. expozice v zámku Žirovnice. Druhá varianta je v soukromé sbírce galeristky E galerie. Také třetí varianta s názvem “Fantaskní karmeval ll.” je v majetku soukromého sběratele. Tato, v pořadí 4. a poslední obrazová verze , byla původně součástí kolekce obrazů, jimiž je autor zastoupen v Národní galerii v Praze. Později, ješte za života autora, obohatilo toto dílo obrazovou sbírku jeho manželky. Nabízený obraz je v perfektním stavu a pochází přímo z této sbírky. Jedná se o galerijní dílo, které je dobrou finanční investicí.
o autorovi: 1915 - 1995
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.