Jan Havlík - Ikarus 1970

Olej na sololitu, 18x25 cm. Signováno vpravo nahoře Havlík. Rám.

Pozn.: Dílo pochází z umělecké pozůstalosti autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

29006. Ikarus 1970
Dražba ukončena:28.02.2019 18:15:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč