Jan Havlík - Ikarus

Kombinovaná technika, 21x28 cm. Signováno vpravo nahoře J. Havlík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 35 cm

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

105602. Ikarus
Dražba ukončena:30.11.2023 21:12:23
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč