Jan Havlík - Hořící keř

Olej, kombinovaná, strukturální technika, 115x91 cm. Signováno vlevo dole Havlík 91. Olištováno.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

62575. Hořící keř
Dražba ukončena:29.07.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč