Jan Havlík - Hlava

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vzadu Havlík 1960. Lišta.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

20558. Hlava
Dražba ukončena:31.05.2018 20:47:25
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 500 Kč