Nejdelší strana: 100 cm
Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vlevo dole Havlík 72. Nerámováno.
Jedná se o galerijní obraz, který byl součástí několika výstav, naposledy byl vystaven na velké retrospektivní výstavě Jana Havlíka, která se konala v galerii zámku Žirovnice. Obraz byl vždy vystavován pod autorským názvem “VRABCI NA SNĚHU”. Pod tímto názvem je také uveden v Soupisu autorova díla. Obraz je katalogizován, je v bezvadném stavu a pochází přímo z majetku rodiny autora.
o autorovi: 1915 - 1995
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.