Jan Havlík - Dívka v modrém

Olej na plátně, 54x46 cm. Signováno vlevo dole Havlík 50. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

21461. Dívka v modrém
Dražba ukončena:28.06.2018 19:29:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 100 Kč