Jan Havlík - Červený obraz

Kombinovaná technika, 87x92 cm. Signováno vzadu Havlík 88. Rámováno.

Pozn.: Informel.

Nejdelší strana: 96 cm

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

88784. Červený obraz
Dražba ukončena:25.01.2023 21:32:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč