Jan Havlík - Autoportrét

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno s dodatečným dopsáním na zadní straně vpravo dole. Nerámováno.

o autorovi: 1915 - 1995

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 160 000 Kč.

43703. Autoportrét
Dražba ukončena:29.04.2020 19:50:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč