Jan Havelka

308216. Podzimní rybník

popis: Olej na plátně, 50x65 cm. Signováno vpravo dole J. Havelka. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 29.03.2021 8:31:06 1599