Jan Hála - Procházka s výhledem na sv. Mikuláše

Akvarel, 28x22 cm. Signováno vpravo dole Jan Hála 1945. Rám, pasparta, sklo

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Evou Denešovou.

o autorovi: 1890 - 1959

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 700 000 Kč.

59930. Procházka s výhledem na sv. Mikuláše
Dražba ukončena:26.05.2021 22:26:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč