50252. Soubor 7 prací

popis: 5x mědirytina, 1x lept, 1x kresba. od 11x6 cm do 24x33 cm. Většina signována. 5x paspartováno.

Pozn.: Kresba poškozena.

dražba ukončena: 14.10.2020 20:23:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 26.09.2020 1:02:53 2467