Jan Gabriel - Kytice

Olej na překližce, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Gabriel 37. Rám.

Jan Gabriel
23882. Kytice
Dražba ukončena:01.11.2018 20:04:23
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 01.11.2018 19:59:23 1206