Jan Gabriel

23882. Kytice

popis: Olej na překližce, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Gabriel 37. Rám.

dražba ukončena: 01.11.2018 20:04:23

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 01.11.2018 19:59:23 1206