Jan Fischer - Cesta do vrchu

Kombinovaná technika, 43x30 cm. Signováno vpravo dole Fischer 16.2.40. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Autor byl ilustrátorem Rychlých šípů.

Jan Fischer
22024. Cesta do vrchu
Dražba ukončena:20.09.2018 19:19:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (19.09.2018 15:42:42) 4323
700 Kč 10.09.2018 18:11:08 4275