Jan Dvořák

302980. Soubor 4 krajinomaleb

popis: Akryl na kartonu, 15x15. Všechny signovány. Autorsky rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 01.01.2020 20:12:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč