Jan Dvořák - Na potoce

Olej na sololitu, 32x35 cm. Signováno vpravo dole J. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z rodinného archivu autora.

o autorovi: 1942
Malíř, grafik, pedagog. Studoval výtvarnou výchovu a estetiku na PedF UK v Praze u C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída., učil na ZUŠ malbu a grafiku. Tvoří často krajinné cykly, spojuje květiny s motivy krajiny, kde se uplatňuje i architektura. Je členem Mezinárodního sdružení výtvarníků Kolegium 90 v Hamburku a Středočeského sdružení výtvarných umělců. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou, Severočeské galerie a v soukromých kolekcích u nás i v zahraničí (Japonsko, Švýcarsko, USA).

304990. Na potoce
Dražba ukončena:30.05.2020 20:08:41
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 30.05.2020 20:03:41 7123