Jan Dvořák - Na potoce

Olej na sololitu, 32x35 cm. Signováno vpravo dole J. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z rodinného archivu autora.

Jan Dvořák
84863. Na potoce
Dražba ukončena:09.10.2022 20:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč