Jan Dobrovský

40469. Cesta ke věži

popis: Dřevoryt, 20x15 cm. Signováno vpravo dole Jan Dobrovský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně ušpiněn.

dražba ukončena: 12.02.2020 19:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 26.01.2020 14:05:26 5629