Olej na kartonu, 32x39 cm. Signováno vpravo dole Jan Diviš. Rámováno.
Nejdelší strana: 47 cm
o autorovi: 1872 – 1938
Malíř. Vystudoval UMPRUM v Praze. Byl krajinářem, zvláště si oblíbil Orlické hory. Působil jako ředitel měšťanské školy v Potštejně nad Orlicí.