Olej na sololitu, 61x48 cm. Monogramováno vpravo dole SDM 88. Rámováno.
Nejdelší strana: 79 cm
o autorovi: 1934 – 1991
Malíř, pedagog. Studoval výtvarnou výchovu na KVV PedF v Ústí n. Labem. Pořádal soukromé kurzy v rámci LŠU, vytvořil i nástěnnou malbu v ústecké sportovní hale.