Jan Čumpelík - Pletení copu

Olej na kartonu, 74x60 cm. Signováno vpravo dole Čumpelík. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1895 - 1965

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.

154055. Pletení copu
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč