Olej na plátně, 90x80 cm. Signováno vpravo dole Čumpelík 1931. Rámováno.
Pozn.: Dobový široký rám. Vzadu na plátně razítko z výstavy: „Vystaveno na výstavě jednoty výt. Umělců v Praze 1938“ Obraz mnohokráte vystavován, vynikající folklorní galerijní práce významného malíře, brilantně doplňujícího svojí tvorbou horňácké mistry Uprku, Frolku, Pernicu, Supa, Mandela. Mimořádná reprezentativní nabídka! Obraz byl mnoho let na ambasádě České republiky v Argentině. Restituce v rámci velké velmi kvalitní sbírky.
o autorovi: 1895 - 1965
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 110 000 Kč.